LAJM I FUNDIT/ Makina përplas këmbësorin në Durrës, dërgohet me urgjencë në spital (Si paraqitet gjendja e tij)

makina-4.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 18:10, në lagjen Nr.14 Durrës, një automjet me drejtues shtetasin D. D., ka përplasur një shtetas këmbësor ende të paidentifikuar i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë