Home SHQIPERIA LAJM I FUNDIT/ Makina përplas motorin bashkë me drejtuesin mu në hyrje të QSUT në Tiranë, i lënduari çohet në spital

LAJM I FUNDIT/ Makina përplas motorin bashkë me drejtuesin mu në hyrje të QSUT në Tiranë, i lënduari çohet në spital

0
LAJM I FUNDIT/ Makina përplas motorin bashkë me drejtuesin mu në hyrje të QSUT në Tiranë, i lënduari çohet në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, pak minuta para mesnate, në hyrje të spitalit “Nënë Tereza”, si pasojë e së cilës ka ngelur i lënduar drejtuesi i një motori.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.06.2021, rreth orës 22:45, tek hyrja e spitalit “Nënë Tereza”, mjeti me drejtues shtetasin Xh. H., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin M. M., 23 vjeç. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/faxweb