Krujë/Informacion paraprak

Më date 20.05.2021,  në aksin rrugor Fushë Krujë – Kamëz, në Tapizë,​ automjeti tip Toyota me drejtues shtetasin I. Xh.,56 vjeç është përplasur me një motor pa targa, me drejtues shtetasin  B.S. I cili ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Shtetasi I Xh., shtë shoqëruar në ambientet e Komisariatit dhe grupi hetimor po punon për

për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re