Home SHQIPERIA LAJM I FUNDIT/ Pas protestës, çfarë paralajmëron Basha?! Sot në orën 18:30 thërret në selinë e PD-së…

LAJM I FUNDIT/ Pas protestës, çfarë paralajmëron Basha?! Sot në orën 18:30 thërret në selinë e PD-së…

0
LAJM I FUNDIT/ Pas protestës, çfarë paralajmëron Basha?! Sot në orën 18:30 thërret në selinë e PD-së…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Njoftimi i plotë:
Te nderuar anëtarë të Kryesisë,
Sot në orën 18:30, me kërkesë të Kryetarit të Partisë, do të mblidhet Kryesia e Partisë, me rend dite “Diskutim mbi situatën e krijuar pas dhunës së paprecedent ndaj të gjithe anëtarëve të organeve të Partisë dhe selisë së PD gjatë protestës së 8 Janarit”.
Me respekt,
Sekretari i Përgjithshëm
Gazment Bardhi

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë