LAJM I FUNDIT/ Përplasje me armë në mes të Athinës, shqiptari qëllon drejt policisë, mbetet i plagosur

greket.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

E FUNDIT/ Shqiptari nuk ndalon pas urdhrit të policisë greke, rrit shpejtësinë dhe i qëllon me armë në mes të Athinës. Makina ishte e vjedhur. Shqiptari mbeti i plagosur.

Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë