Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Plagosja e Sino Llanajt, vetëdorëzohet në polici biznesmeni Albert Allmuça

  • 13/01/2021

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Plagosja e Sino Llanajt dhe e një kalimtari të rastit, vetëdorëzohet në polici biznesmeni Albert Allmuça.

Burime bëjnë me dije se Allmuça ka pretenduar në Polici se nuk ka qenë i përfshirë në ngjarje, dhe se ai nuk është autori i plagosjes së Llanajt dhe një i kalimtari të rastit. Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë