LAJM I FUNDIT/ Rritet ndjeshëm numri i viktimave në vend, ja sa raste të reja janë shënuar brenda 24 orëve të fundit

RASTE.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

7 viktima nga koronavirusi dhe 194 raste të reja

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë