LAJM I FUNDIT/ Sherri mes dy mësueseve te gjimnazi ‘Çajupi’, jep dorëheqjen drejtoresha

IMG_20211011_112254-780x405-1-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Drejtoresha e gjimanzit “Andon Zako Çajupi” ka dhënë dorëheqjen mbrëmjen e sotme, 10 ditë pas sherrit që dëgjeneroi deri në përdorimin e armës së zjarrit dhe që i pati rrënjët nga një konflikt verbal mes dy mësueseve të kësaj shkolle. Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë