Home SHQIPERIA LAJM I FUNDIT/ Tërmet i fuqishëm trondit Tiranën

LAJM I FUNDIT/ Tërmet i fuqishëm trondit Tiranën

0
LAJM I FUNDIT/ Tërmet i fuqishëm trondit Tiranën

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Lëkundje të fuqishme janë ndjerë në Tiranë dhe në të gjithë Shqipërinë. Tërmeti ka zgjatur për disa sekonda me rradhë, mjaftueshëm për të ngjallur panik dhe për të rikthyer frikën. Pritet që në vijim të publikohet edhe magnituda dhe epiqendra. Ndërsa sipas të dhënave paraprake, është ndjerë shumë edhe në Greqi dhe vende të tjera …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë