LAJM I FUNDIT/ Vrasja e Alket Muhos në vitin 2018, gjykata e Gjirokastrës dënon me 37 vite burg babë e bir

vrasja.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Faqja Kryesore/Aktualitet/LAJM I FUNDIT/ Vrasja e Alket Muhos në vitin 2018, gjykata e Gjirokastrës dënon me 37 vite burg babë e bir

Vrasja e Alket Muhos në 2018, gjykata e Gjirokastrës dënon me 37 vite burg babë e bir Ethem dhe Dino Muhajn.

Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë