LAJM I FUNDT/ Aksident në aksin Cërrik – Belsh, shoferi ka ngecur brenda makinës, pamje të rënda

LAJM-I-FUNDIT-750x405-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik – Belsh.

Dy automjete janë përplasur dhe si pasojë njeri prej tyre ka dal nga rruga. Njeri nga të plagosurit ende në automjet.

Ambulanca ende nuk ka arritur në vendngjarje.
Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë