Home SHQIPERIA Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri

0
Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Lekundje te forta te tokes ne Shqiperi.

Termeti eshte regjistruar ne oren 22:44!

Nuk dihet ende magnituda por raportohet se jane ndjere lekundje te forta ne disa qytete.

Vecanerisht nga Elbasani, Tirana, Korca dhe i gjithe rajoni juglindor vijne informacione per panik ne radhet e qytetareve.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë