Një këmbësor është aksidentuar nga një automjet mbrëmjen e sotme në rrugën “Fehmi Lladrovci”, në Prishtinë. “Sot rreth orës 20:30, në rrugën ‘Fehmi Lladrovci’ në Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor, në mes të një automjeti dhe një këmbësori. Si pasojë e aksidentit, këmbësori ka pësuar lëndime trupore. Këmbësori është dërguar për trajtim të nevojshëm …

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re