Makina përplas kalimtarin në Durrës, ai dërgohet me urgjencë në spital

thirrje.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Durrës/Informacion paraprak Rreth orës 11:00, në lagjen nr.16, Durrës, mjeti me drejtues shtetasin I. L., 45 vjeç, ka aksidentuar shtetasin S. Gj., 78 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë