Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur këtë pasdite në Lezhë.

 

Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor, ndërsa ky i fundit është plagosur rëndë. Identiteti i të plagosurit ende nuk bëhet me dije ndërsa mësohet se po dërgohet drejt spitalit.

 

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png