Makina përplas policin e rrugores

aksident-Korce-3-600x450-1.jpeg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Aksident në afërsi të fshatit Lumalas.

 

Një mjet përplasi një punonjës policie të qarkullimit rrugor.

 

Efektivi u transportua drejt spitalit të Korçës dhe raportohet jashtë rrezikut për jetën.

 

Drejtuesi i mjetit u ndalua dhe u shoqërua në komisariat deri në zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë