Meta me nipin e Ibrahim Rugovës: Gëzuar Pavarësinë e Shqipërisë

FB_IMG_1638084647786.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Presidenti Meta ka zgjedhur një menyre ndryshe per ti uruar shqiptareve festen e Pavaresise!

Kreu i shtetit publikoi ne rrjetet sociale nje foto me nipin e Presidentit historik te Kosoves.

“Së bashku me Lekën, nipin e Presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova, ju urojmë të gjithë shqiptarëve kudo ndodhen: Gëzuar Pavarësinë e Shqipërisë, Ditën e Flamurit tonë Kombëtar! 🇦🇱”, shkruan Presidenti ne rrjetet sociale.

Shqiptaret kudo ndodhen festojne kete te diele 28 nentorin, diten e Pavaresise dhe Flamurit tone kuqezi.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë