Home SHQIPERIA Meta takim me Ballën/ Bardhi: Konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë

Meta takim me Ballën/ Bardhi: Konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë

0
Meta takim me Ballën/ Bardhi: Konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me deklaratat e sotme të presidentit Ilir Meta për diskutimet për datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale.

 

Përmes një reagimi në Tëitter, Bardhi shkruan se nuk pati asnjë habi nga qëndrimi i Metës, ndërsa shton se konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë.

 

“Asnjë habi nga qëndrimi i sotëm i Ilir Metës! Konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë, para dhe pas kamerave. Sot ishte teatri i radhës para kamerave.”, shkruan Bardhi.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë