Ish-deputetja Jorida Tabaku ka zhvilluar ditën e sotme një takim me qytetarët në “Rrrugën e Kavajës”, ku dhe takoi një nga emrat jo pak të njohur të ekranit, moderatoren Ori Nebiaj.

Së bashku, dyshja u drejtua në një nga kafenetë e qytetit, ku ndau disa minuta në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Ndërsa pak minuta më vonë, Ori Nebiaj publikoi disa foto nga ky takim, në llogarinë e saj në Instagram, teksa shkroi: “Nje kafe e shpejtë me Jorin! Ajo në fushatë unë në lagje! Një ndër vajzat që ia vlen të degjohet! Thnx @jorida.tabaku Shihemi përsëri!”

View this post on Instagram

A post shared by Oriela Nebijaj (@ori_nebijaj)