Ndërron jetë gazetari i njohur, miku: Na trishtove kaq shumë o Tan

zi.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ka ndërruar jetë në moshën 58-vjeçare gazetari Artjan Tepelena. Lajmin e trishtë e kanë njoftuar miqtë e tij në rrjetet sociale.

“Na ike kaq shumë para kohe e na trishtove kaq shumë o Tan.

Do të na mungosh shumë i shtrenjti jonë, sidomos Fjordit dhe Mirës. Të prehesh i qetë në përjetësi” mbyllet postimi.

Artjan Tepelena ka qenë gazetar, kryeredaktor në TVSH, drejtor i lajmeve në TV Alba dhe së fundmi ishte pjesë e TV SCAN me një emision të tijin. Ai është vëllai i ambasadorit Ilir Tepelena.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë