“Në parlament shëndetësia kishte arritur majat”, Korreshi publikon pamjet skandaloze: Këtu punojnë 2 infermierë

korreshi.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Deputeti demokrat, Saimir Korreshi i njohur për fjalimet e tij të mbushura me batuta për realitetin e hidhur, ka publikuar sot një pamje skandaloze të një qendre shëndetësore në fshatin “Barbullinjë”.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social facebook, Korreshi bën me dije se në atë qendër shëndetësore punonin 2 infermierë dhe se kjo ishte pamja e vërtetë e shëndetësisë, jo ajo që thuhet në parlament.

Postimi i Plotë nga deputeti demokrat i qarkut të Lushnjës, Saimir Korreshi

Qender (Stalle) Shendetesore ne Barbullinjë punojne 2 infermier ketu.
Ama ne parlament shendetsia kish arritur majat. Kjo eshte kartevizita per ne Europe.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë