Nis maratona e vrapit/ Paralizohet qarkullimi në Tiranë, rrugët plotësisht të bllokuara (VIDEO)

makina-te-bllokuara.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ditën e sotme ka nisur maratona e përvitshme në qytetin e Tiranës. Kjo ka bërë që ashtu siç pritej më parë, të bllokoheshin rrugët e kryeqytetit duke sjellë paralizimin e qarkullimit dhe krijmin e rradhëve të gjata të trafikut.

Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë