Reshjet e para të dëborës kanë filluar në Tiranë ashtu siç dhe ishte paralajmëruar nga Shërbimi Meteorologjik.

Reshjet e para të dëborës ishin parashikuar të fillonin mbrëmjen e kësaj të shtune dhe do të vazhdojnë deri të dielën pasdite.

vijon…

/faxweb