Njihuni me Këmbimin Valutor, 30 nëntor 2021

per-sot.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rritje e Dollarit, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane. Ndërsa Euro ska pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 107 Shitet 107.7

Euro: Blihet 120.9 Shitet 121.6

Paundi Britanik : Blihet 142.2 Shitet 143.4

Franga Zvicerane: Blihet 115.3 Shitet 116.3

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë