“Nuk po shohim rritje rrogash”, Rama i përgjigjet qytetares: Pagat rriten kur bëhen buxhetet, vitin tjetër synojmë t’i rrisim deri në…

rama-7.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Qytetarja: Nuk po shohim rritje rrogash siç e keni premtuar

Kryeministri Edi Rama: Rrogat rriten kur bëhen buxhetet, do të rriten vit pas viti që deri vitin tjetër do të shkojë në 320 mijë lekë dhe do të bëjmë çmos që deri në përfundimin e mandatit tonë të shkojnë në 400 mijë lekë.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë