Policia e Kukësit ka zhvilluar një operacion mbrëmjen e sotme për goditjen e paligjshmërisë në biznese të ndryshme, duke gjetur shkelje në të paktën 10 prej tyre.

Mësohet se janë 10 persona të proceduar deri më tani, dhe se ata rrezikojnë deri në 8 vite burg për punësim të paligjshëm, duke qenë se nuk janë regjistruar pranë drejtorisë së tatimeve.

(E.H/Faxweb.al)

/faxweb