Kapshticë : Operacion i madh antidrogë në doganën e Kapshticës.

Burime bëjnë me dije se operacioni ka filluar që mbrëmjen e djeshme dhe po vazhdon edhe sot.

Drejtoria vendore e policisë së Korçës së bashku me antidrogën kanë sekuestruar një sasi të madhe lënde narkotike. Ka disa të arrestuar por ende janë info në përditësim.

/faxweb