Pas mbledhjes së Kryesisë së grupit parlamentar të Partisë Demokratike në dalje të godinës situata mes deputetëve Flamur Noka dhe Ervin Salianjit është tensionuar.

Në fotot e siguruara ata shihen duke diskutuar me njëri-tjetrin por disa sekonda më pas Salianji u buzëqeshi kamerave duke lëën të kuptohet se nuk kishte dicka shumë serioze.

Nuk është bërë e ditur se për cfarë po diskutonin dy deputetët.

Kujtojmë se sot brenda takimit. Flamur Noka u përplas me kryedemokratin Basha lidhur me cështjen e Berishës.(E.D/faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb