Faqja Kryesore/Aktualitet/Përfundon takimi në selinë blu, Basha-Kryemadhi futen në zgjedhje me lista të ndara

Basha dhe Kryemadhi do të shkojnë me dy lista në zgjedhjet e 25 prillit.

Vijon…

(E.H/Faxweb.al)

 

/faxweb