Përplasen dy makina në Fushë-Krujë

perplasje.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një tjetër aksident është regjistruar në mengjesin e sotem në aksin kombetar Thumane- Fushe-Kruje.

 

Dy automjete jane perplasur si pasoje e parakalimit te gabuar te njerit prej drejtuesve te makinave.

 

Njeri nga shoferet ka mbetur I plagosur dhe është derguar per mjekim ne spitalin e Traumes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë