Pjesa e dytë nis vrullshëm, hidhet në fushë Broja

sport.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pas përfundimit të pjesës së parë  së ndeshjes mes Shqipërisë dhe Polonisë në “Air Albania Stadium”, 45 minutëshi i dytë ka nisur i vrullshëm.

Futet  në lojë sulmuesi Armando Broja në minutën e 58 për të provuar të zhbllokojë ndeshjen me Poloninë. rmando Broja, i cili i dha Kombetarës dy fitore kundër Hungarisë, ka marre vendin e Myrto Uzunit.

Kombëtares kuqezi i duhet një fitore mbremjën e sotme për të mbajtur gjallë ëndrrën Katar 2022, por deri ne minuten 58 ndeshja vazhdon 0 me 0.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë