Policia merr kontrollin në PD, shpërndan me gaz protestuesit, disa të shoqëruar 

lufteee.jpeg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pasi policia ndërhyri në selinë blu duke hedhur gaz lotsjellës dhe përdorur plumba gome, mbështetësit e Sali Berishës kanë nisur të shpërndahen.

 

Ndërkohë, uniformat blu kanë shoqëruar disa protestues.

 

Ishte Partia Demokratike që i bëri thirrje Policisë së Shtetit që të ndërhynte, pasi po rrezikohej jeta e dhjetëra demokratëve.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë