Policia rrethon selinë e PD-së me shiritin: “vend ngjarje, mos kalo!”, mbërrin edhe prokurori Elio Mazreku (VIDEO)

Screenshot_74.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia e Shtetit dhe Forcat speciale kanë marrë nën kontroll selinë e Partisë Demokratike.

Policia ka rrethuar të gjithë selinë blu me shiritin “vend ngjarje, mos kalo!” e cila përkthehet në nisje të hetimeve për çdo akt dhune ushtruar ndaj këtij institucioni.

Gjithashtu “Fax News” raporton se në selinë e PD-së mbërrin prokurori Elio Mazreku.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë