Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Zëdhënësi i presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi i është përgjigjur menjëhërë sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi.

 

“Ç’na polli belaja me këtë! Ai ka të drejtë të takohet fshehurazi me kryetarin e shumicës në Kuvend, ndërsa ne nuk duhet ta takojmë ditën dhe me kamera. Çudi e madhe!”, shkruan Blushi në njëpostim në rrjetet sociale.

 

Pak me herët Bardhi reagoi për takimine Metës me ballën teksa shkruante: Asnjë habi nga qëndrimi i sotëm i Ilir Metës! Konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë, para dhe pas kamerave. Sot ishte teatri i radhës para kamerave.”

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë