Një punëtor shqiptar i moshës 60 vjeç vdiq të enjten pasdite pas një aksidenti në punë.

 

Referuar mediave italiane, ai banonte në Terni dhe punonte në një kompani private që merrej me kullimin e kanalizimeve.

 

Shqiptari u përplas nga mjeti i tij i punës, teksa ndodhej në një rrugë të pjerët duke pastruar.

 

Pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve, 60-vjeçari nuk u mbijetoi dot plagëve të marra.

 

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re