Një pushues nga Kosova u mbyt këtë të diel në Shëngjin.

 

68-vjeçari u dërgua në spitalin e Lezhës, por nuk arriti dot të mbijetojë.

 

Sipas policisë, ai është nga Prizreni dhe është identifikuar.

Posted Under:

Tagged:

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re