Real Madridi ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 kundër Liverpoolit në ndeshjen e vlefshme për cerekfinalen e parë në ‘Bernabeu’, shkruan Periskopi.

Një krosim i devijuar në zonë dhe një reagim i dobët nga mbrojtja e Liverpoolit, ndikoi që topi të binte në këmbët e Marco Asensios, i cili me mjeshtri kaloi edhe portierin para se të shënonte për 2-0.

 Loading …

/faxweb