RENEA “zbarkon” në Elbasan, aksion “blic”, në shënjestër personat e armatosur

renea.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Forcat special RENEA kanë zbarkuar mbrëmjen e sotme në Elbasan për të bërë kontrolle “blic” ndaj personave të cilët sipas raportimeve mbajnë armë dhe lëvizin të armatosur gjatë gjithë kohës. Bëhet me dije se janë shoqëruar disa persona.

Në fokus të këtyre kontrolleve të befasishme janë arrestimet e personave të cilët kanë pasur problem të tjera me drejtësinë dhe të cilët në sajë të vëzhgimeve dhe ndjekjeve të bëra, mësohet se lëvizin nëpër Elbasan me armë në brez.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë