Shoferi me “Benz” përplas kalimtarin, ja gjendja shëndetësore e të lënduarit

aksident-naten-1-750x375-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Gjirokastër.

Në vendin e njohur si rrethrrotullimi te Ura e Lumit, një automjet tip “Benz” me targë AA 694 KM ka përplasur një të moshuar që po kalonte në anën tjetër të rrugës.

Fatmirësisht kalimtari ka pësuar vetëm disa lëndime dhe është jashtë rrezikut për jetën. Policia shkoi në vendngjarje për të kryer veprimet hetimore.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë