Një shpërthim i fortë tritoli ka ndodhur mbrëmjen e sotme në shtëpinë e kreut të FSHF Armand Duka në Durrës.

 

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.

 

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.