Krujë/Informacion paraprak Rreth orës 19:20, në fshatin Zallë të Krujës, në automjetin në pronësi të shtetasit L. T., që ishte i parkuar pranë banesës së tij është vendosur dhe ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse dhe për pasojë automjeti është dëmtuar pjesërisht. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë, po kryen veprimet për identifikimin …

/faxweb