Pedagogu Ervin Goci ka reaguar për rënien e një izoluesi rrugë në Urën mbi Kopështin Zoologjik në Tiranë, duke u shprehur se ka denocnuar disa herë rrezikun por askush nuk e mori seriozisht.

Ai thotë se papërgjeshmëria vret, prandaj dhe administratorët përgjegjës duhet të merren nën hetim për shpërdorim detyre.

Postimi

Sapo me derguan keto dy foto…te rruga e Unazes mbi Kopshtin Zoologjik, ka rene nje prej izoluesve te rruges. E kam denoncuar nja 4 here qe do te binte, asnje nuk e mori seriozisht, tani e gjeni perdhe. Nuk di nese eshte demtuar, njeri, shpresoj qe jo. Cilido qe e ka nen administrim duhet te merret ne hetim per shperdorim detyre, gazetaret ta shohin si rast, sepse papergjegjshmeria te vret..

(E.H/Faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re