Një banesë pranë gjykatës në Elbasan është përfshirë nga flakët.

Burimet bëjnë me dije se zjarri ka rënë në bodrumin e një pallati 12 katësh, ndërsa menjëherë janë evakuuar të gjithë banorët.

Njoftimi:

Elbasan/ Informacion paraprak

Në lagjen “Kongresi i Elbasanit” në bodrumin e një pallati ka rënë zjarr dhe janë djegur disa materiale të një biznesi në pronësi të shtetasit D. Ç., dhe nuk ka probleme në jetën e banorëve.

Nga hetimi parapra dyshohet se zjarri ka rënë për shkaqe aksidentale.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e zjarrfikëses si dhe forcat e policisë për të bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb