Silogjizëm me ngjarjen e rusëve në Qerret/ Pedagogu i kriminalistikës: Djali i Sergei Skripal u gjet i vdekur në pishinë

mmm.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pedagog i kriminalistikës, Ervin Karamuço

“Ajo që njohim ne është që rusët kanë një program nga 60 -93, program folient që vazhdon prodhon agjent dhe reagent organik dhe inorganik që bëhen të padetektueshënm për shumë prej pajisjeve të NATOS-s. Njëkohësisht në lidhje me zgjedhjet, ata kanë një njësi që quhet njësia speciale e shërbimeve të ushtrisë, ata që bënë grushtin e shtetit në Malin e Zi dhe ata vijnë në rastin e zgjedhjeve gjithmonë.

Nuk dua të bëj teori konspirative sepse janë ca gjëra që fillojnë dhe mbushin puzëllin dhe na del version i foliantit, i teatrit të Dubraskës, që s’u mor vesh çfarë gazi hodhën. Ke dhe Skripalin. Ajo që nuk është zbuluar akoma është djali i vet që u gjet i vdekur në San Pertërbug, si ky rast, në një pishinë”,-tha Karamuço.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë