Kandidatja për deputete e LSI në Tiranë, Silva Caka, së bashku me nënkryetarin e LSI, Petrit Vasili zhvilluan takime me bizneset në zonën e Freskut.

“Lëvizja Socialiste për Integrim ka një plan për rimëkëmbjen e bizneseve të vogla, për rigjallërimin e tyre dhe kundër ”mbylljes së qepenave”. Më 25 Prill, të gjithë ndëshkojmë qeverisjen kriminale dhe i hapim rrugë bërjes së biznesit të ligjshëm e të ndershëm!”,- shprehet Caka në një mesazh në rrjetet sociale, teksa poston foto nga takimet në Tiranë.

Sot, bashkë me Petrit Vasilin dhe anëtarët e LSI-së, dolëm në bizneset e zonës së Freskut

Bizneset pohojnë njëzëri…

Posted by Silva Caka on Friday, March 19, 2021