Policia e Vlorës ka zhvilluar një operacion të madh gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, për llogari të SPAK.

Burime bëjnë me dije se 5 persona janë ndaluar nën akuzën e grupit të strukturuar kriminal dhe trafikut të klandestinëve.

Mësohet se 5 personat e arrestuar janë dërguar për në Tiranë, ku do të njihen edhe me masat e sigurisë dhe akuzat që janë ngritur ndaj tyre.

Nuk dihen ende identitetet e personave të ndaluar dhe as nuk ka një njoftim zyrtar për rastin.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re