Home SHQIPERIA Të shtëna me armë zjarri në qytetin shqiptar, arratisen autorët, policia gjen vetëm gëzhojat

Të shtëna me armë zjarri në qytetin shqiptar, arratisen autorët, policia gjen vetëm gëzhojat

0
Të shtëna me armë zjarri në qytetin shqiptar, arratisen autorët, policia gjen vetëm gëzhojat

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Disa persona gjuajnë me armë zjarri në Prishtinë.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ditën e djeshme në orën 23:20 disa persona kanë shtënë disa herë me armë zjarri në rrugën “Malush Kosova” dhe janë larguar në drejtim të panjohur, raporton Gazeta Express.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes janë gjetur katër gëzhoja.

“Rr. Malush Kosova, Prishtinë, 21.11.2021 – 23:20. Është raportuar se persona të pa njohur kanë shtënë disa herë me armë zjarri dhe janë larguar në drejtim të pa njohur. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar katër gëzhoja. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë së Kosovës.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë