Home SHQIPERIA Temperaturat ekstreme/ Dy të rinjtë në Theth sfidojnë acarin, lahen në Ujëvarën e Grunasit

Temperaturat ekstreme/ Dy të rinjtë në Theth sfidojnë acarin, lahen në Ujëvarën e Grunasit

0

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

I gjithë territori i vendit është pushtuar nga temperatura disa gradë nën zero.

 

Moti i acartë nuk ka ndalur vizitorët në Theth lahen në temperatura ekstreme që shkojnë deri në -6 gradë Celcius. Siç shihet në foto dy të rinj kanë sfiduar temperaturat e ulëta duke u larë në ujëvarën e Grunasit.

 

Temperaturat në zonë kanë shkuar në -6 C , por kjo nuk i ka penguar dy të rinjtë që të shijojnë ujin e kristaltë dhe të akullt të Ujvarës së Grunasit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë