Home SHQIPERIA Tërmeti shkundi gjithë Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra, panik edhe në vende të tjera të rajonit

Tërmeti shkundi gjithë Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra, panik edhe në vende të tjera të rajonit

0
Tërmeti shkundi gjithë Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra, panik edhe në vende të tjera të rajonit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Lëkundje të fuqishme janë ndjerë në Tiranë dhe në të gjithë Shqipërinë. Tërmeti ka zgjatur për disa sekonda me rradhë, mjaftueshëm për të ngjallur panik dhe për të rikthyer frikën.

Ndërsa sipas të dhënave paraprake, është ndjerë shumë edhe në Greqi dhe vende të tjera të rajonit. Epiqendra ka qenë në Fllorine të Greqisë por ka qenë aq i fortë sa të ndihet në shumë qytete të vendit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë