Trafikoi 1.4 ton drogë drejt Italisë, kapet kapoja i bandës shqiptare, i vihen prangat sapo shkel në aeroport

itali-3.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një 42 -vjeçar shqiptar – i konsideruar nga hetuesit si kreu i dyshuar i një grupi kriminal që merret me trafikun e drogës, është vënë në pranga në aeroportin San Francesco të Perugia-s. Arrestimi i shqiptarit emri i të cilit nuk bëhet i ditur është bërë nga karabinierët, të ndihmuar dhe nga policia e aerportit. …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë